?>

MİLLET EĞİLMEZ, TÜRKİYE YENİLMEZ

MİLLET EĞİLMEZ, TÜRKİYE YENİLMEZ

Ülkemiz yeni bir seçim sürecini geride bıraktı. Millet kararını verdi. AK Parti yine büyük bir başarı göstererek birçok belediye başkanlığını kazandı.
Şu bir kere daha tescil edilmiştir:  Millet hiçbir yaygaraya, tantanaya, şamataya prim vermeden vakar içinde yine kararını verdi. Şükürler olsun!
Bu seçimler Türkiye’de yeni bir devrin başlangıcı olacak. Bu öyle bir başlangıç ki; artık Türkiye’nin  önünde hiçbir vesayet olmayacak. Bundan sonra sadece ama sadece demokrasinin gereği olan sivil irade hakim  olacak, başka hiçbir vesayet, başka hiçbir kambur Türkiye’nin sırtında olmayacak.Türkiye Cumhuriyeti Hükümetleri, yalnızca idare yetkisini aldığı millet iradesine hesap verecek.
Milletimiz,  şükürler olsun ki kaset  ve korku siyasetine pabuç bırakmadı. İradesi üzerinde oynanan oyunları verdiği oylarla bozdu.
Kendi seçim bölgem olan memleketim Gölhisar’da da çok güzel bir seçim atmosferini geride bıraktık. Hemşehrilerimizin büyük ilgisi,sıcaklığı ve teveccühü ile çok yoğun ve zorlu bir süreci Allah’a şükürler olsun ki alnımızın akıyla geride bıraktık. Üstelik ülke çapında gerilim dolu geçen bir seçim sürecine rağmen, Gölhisar’ımız demokrasinin ve centilmenliğin sancağı olarak ön plana çıktı. Ev ziyaretleri, seçim büro toplantıları, mitingler, esnaf ziyaretleri, kahve toplantıları derken 30 Mart seçim tarihine kazasız-belasız ulaştık ve Gölhisar halkının yaklaşık olarak her iki kişisinden birinin oyu şahsım ve partimize nasip oldu.(%48.8) Bu oy oranı seçimlere giren diğer iki partinin toplam oy oranına yakındır. Belediye meclisi üyeliklerinin ezici çoğunluğu ve il genel meclisi üyeliklerinin tamamını da partimiz elde etti. Bu süreçte bizlere destek veren ve vermeyen herkese gönülden teşekkür ediyorum.
İnşallah şimdi Gölhisar’ımızda yepyeni bir dönemi başlatacağız.  Projelerimizi ve vaadlerimizi hayata geçirmek adına durmaksızın çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bize oy veren-vermeyen herkesin belediye başkanı olacağız. Gölhisar’ın 10 mahallesine de adil ve dengeli hizmet götürmek için gayret göstereceğiz.
Bu zorlu maraton süresince köşe yazılarımızı da aksatmamaya gayret gösterdik. Bundan sonra her ne kadar Gölhisar’da yaşıyor olsak da, bu köşeden sizlere seslenmeye devam edeceğiz.
Son olarak diyoruz ki: “MİLLET EĞİLMEZ, TÜRKİYE YENİLMEZ!”


yükleniyor..